Máte doma malého mlsouna, nebo přímo kočičího gurmána s vytříbenou chutí? A co vlastně kočkám kromě běžné denní dávky krmiva lze ještě podat jako odměnu, nebo „dezert“? Určitě to nebude kousek dortu, nebo kořeněná klobáska. Pamlsky určené kočkám jsou koncipované tak, aby potěšily jejich smysly a doplnily případně potřebné živiny, které přispívají k dobré kondici. Funkční pamlsky mají svou specifickou hodnotu. Jaký druh delikatesy zvolíte pro Vaši kočku?

Bohatý zdroj kvalitní bílkoviny a energie v každém soustu

Pokud je Vaše kočka vysoce aktivní, nebo potřebuje rychle dodat ztracenou energii, sáhněte po sušeném mase různého druhu. Potěšíte nejen její chuťové pohárky. Sušená pochoutka je zdrojem kvalitní bílkoviny a stopových prvků. Pamlsek je vhodný i v období rekonvalescence pro posílení vitality a imunitního systému. Navíc kočkám náramně chutná. Šťavnaté kousky kuřecího, hovězího, divočiny, nebo kachního masa budou tou pravou svačinkou.

Prevence nadměrné tvorby chlupových bezoárů v trávicím traktu

Asi nejpoužívanějším doplňkem stravy u koček je právě ten proti hromadění chlupů v zažívacím ústrojí. Kočka během dne spolkne velké množství chlupů, které ji ulpívají na jazyku během čištění své srsti. Speciální receptura s optimálním obsahem vlákniny na podporu komfortního trávení napomáhá vyloučit nahromaděné chlupové bezoáry. Tím je zajištěn dobrý chod trávicího procesu i vitální život Vaší kočky. Pamlsek má kromě skvělé funkční pomoci i vynikající chuť. Může se jednat o pastu, tyčinky, nebo malé granulky. Navíc doplníte potřebnou dávku vitamínů, minerálních látek a stopových prvků.

Čarovná bylinka šanta kočičí, mámení pro Vaši domácí šelmu

Potřebujete Vašeho domácího mazlíčka zklidnit a snížit hladinu stresu? Zvolte jedinečné přírodní sedativum určené právě kočkám. Jedná se o „magickou“ bylinku – šantu kočičí. Velice známá rostlina, která většině koček neunikne, má podmanivou vůni a vliv na centrální mozkovou funkci. Významně napomáhá ke zklidnění, podporuje dobrou náladu a téměř působí jako droga. Pamlsek s obsahem této přísady je nejen chutný, ale i plně funkční.

Čas hydratace nejen v létě

Doplnění tekutin je pro Vaši kočku nezbytností, zvláště pokud je ji podávána suchá strava ve formě granulí. I kočky občas „zapomínají“ na svůj pitný režim, nebo skutečně nemají pocit žízně. To může znamenat velký zdravotní problém pro jejich celkový zdravotní stav. Pokud vyloženě o vodu během dne nestojí, nabídněte ji variantu ve formě chutného nápoje. Masový vývar, polévka s kousky masa, nebo například speciální mléko bez laktózy určené kočkám. Zajistíte tak doplnění tekutin nezbytných pro správný chod trávicího a vylučovacího systému, detoxikaci organismu a celkové psychické pohody.

V široké nabídce produktů naleznete spoustu pamlsků ať už dentální, na harmonické trávení, podporu imunitního systému, péči o klouby a pohybový aparát, nebo třeba na dobrou funkci močových cest. Každý zdravotní problém má své specifické řešení. Podpořte tedy Vaši kočku k dobré fyzické kondici přísunem potřebných živin pro její spokojený, vitální a aktivní život. Ráda se Vám odmění nejen svou milou přítomností a slastným předením. A jakou pochoutkou rozmazlujete právě Vaši nejmilejší kočku?