Dokud jsme zdraví a bez jakékoliv bolesti, nedokážeme většinou dokonale docenit tento úžasný stav. Zaměřme se včas na prevenci nejen u našich mazlíčků, ale i u nás samotných. Vhodně zvolený preparát na výživu kloubů a potažmo i celého pohybového aparátu je jedním z klíčů k bezbolestnému a spokojenému životu v pohybu. Doplňky stravy lze užívat jak preventivně, v době rekonvalescence, nebo při vyšší fyzické zátěži. Vyzkoušejte osvědčený doplněk stravy Geloren, zařaďte ho do běžné krmné dávky Vašeho psa, ale i do Vašeho jídelníčku. Obě varianty jsou k dostání v našem e-shopu.

Kloubní výživa pro psy

Preparáty na podporu tvorby kolagenu je vhodné podávat již v útlém věku Vašeho štěněte. Podporují zdravý růst a vývoj kostí, kloubů a chrupavek. Celý pohybový aparát tak bude výborně vyživen a napomáhat k bezproblémovému pohybu. Vysoce chutné složení zajistí snadné podávání i těm nejmlsnějším psům. Vyzkoušejte žvýkací tyčinky, tobolky nebo měkké želé kostky.

Geloren podávejte jak preventivně, tak i v období, kdy má Váš pes vyšší fyzickou aktivitu, je po úrazu, v rekonvalescenci, nebo je starší s nízkým výdejem energie.

Doplněk stravy Geloren:

*Přirozeně podporuje tvorbu kolagenu,

*obsahuje vysoký podíl kyseliny hyaluronové,

*přispívá k normální funkci chrupavek a kostí,

*vyživuje klouby,

*vhodné pro všechna plemena psů v jakémkoliv věku,

*v neposlední řadě výtečně chutná.

https://profizoo.cz/eshop/kone/vitaminy-a-leciva/contipro-geloren-ha-jablecny-1350-g

https://profizoo.cz/eshop/psi/vitaminy-leciva/urceni/na-klouby-a-vazy/contipro-geloren-dog-l-xl-60tbl-420-g

Prevence a výživa pohybového aparátu pro lidi

Dopřejte jedinečný preparát na podporu pohybového ústrojí i sobě. Užijete si se svým psem radost z každého pohybu a bez bolesti. Unikátní doplněk stravy Geloren určený pro lidskou spotřebu Vám zajistí potřebnou výživu kloubů a chrupavek. Vychutnejte si například jemně ovocnou příchuť želatinových kapslí s obsahem kyseliny hyaluronové, želatiny, kolagenu, chondroitinu a vitamínu C.

Kyselina hyaluronová: Běžně se nachází v našem těle, postupem času ubývá potřebné množství. Tlumí bolest a chrání chrupavky.

Kolagen: Výživa a regenerace kloubních chrupavek, kostí, vazů a šlach.

Chondroitin: Zadržuje vodu v chrupavce, tím zvyšuje její pružnost a dobrou kondici.

Vitamín C: Napomáhá normální funkci chrupavek a kloubů a tvorbě kolagenu.

https://profizoo.cz/eshop/pro-lidi/zdravi-a-sport/contipro-geloren-active-kloubni-vyziva-pro-lidi-400-g

https://profizoo.cz/eshop/pro-lidi/zdravi-a-sport/contipro-geloren-caps-kloubni-vyziva-pro-lidi-120-kapsli

Geloren se snadno užívá, má příjemnou chuť a zmírňuje bolesti kloubů. Lze ho užívat kdykoliv, kdy máte bolesti kloubů, máte vysokou fyzickou zátěž, ale i jako prevenci potíží s pohybovým aparátem.