Víte, co o vás řekne váš pes? Mnohem víc, než si myslíte!

Jaký pes, takový pán

Jaký pes, takový pán

Bíglové jsou zvídaví, loajální a ochotní učit se. Majitelé bíglů jsou neustále otevřeni novým zkušenostem a novému dobrodružství. Jsou vážní a svéhlaví. Chovatel bígla vám bude skvělým přítelem, ale pozor, dokážou být i pořádně zlomyslní 🙂

Bígl

Bígl

Majitelé voříšků jsou zábavní, milující, bezstarostní a stále otevření novým nápadům. Jejich život není předem nalinkovaný, snaží se užívat si každý okamžik. Nemají malé plány, naopak přemýšlí ve velkém. Ve volném čase se někteří majitelé voříšků věnují dobročinnosti a velké skupině svých přátel.

Voříšek

Voříšek

Pitbulové mají silnou touhu svého pána potěšit a budou dělat všechno pro to, aby jeho rodina byla šťastná. Jejich majitelé jsou odvážní, plni vitality a neustále dohlíží na ty, které milují. I proto jsou skvělými rodiči a prarodiči. A mimochodem, pitbul je vůbec ta nejlepší chůva 🙂

Pitbul

Pitbul

Australští ovčáci jsou aktivní a nejraději tráví čas venku. Majitele těchto pejsků baví frisbee, procházky parkem a kempování. Zároveň jsou ale velmi soutěživí. Toto plemeno prožívá život s vášní a říká se, že lidé s těmito psy mají hodně přátel.

Australský ovčák

Australský ovčák

Lidé s bišonky se rádi nechávají hýčkat a rádi se starají o svůj vzhled. Bišonci jsou od přírody společenští a nejšťastnější jsou, když můžou být součástí velké rodiny nebo skupiny přátel. Majitel bišonka je sebejistý, má rád víno, dobré jídlo a umění.

Bišonek

Bišonek

Majitel dogy je dobrosrdečný a odpovědný člověk. Pracuje tvrdě a dává stoprocentní energii do všeho, co dělá. Vždycky ví, co se děje kolem, má přehled a miluje diskuze o důležitých otázkách. Doga je vážnější povahy a ráda tráví večerní čas odpočinkem v okolí svého domu.

Doga

Doga

Majitelé sibiřských husky fandí sportu, a to jak pasivně, tak i aktivně. Milují zimu, lyžování, snowboard a outdoorové aktivity. Mají silnou vůli, dokážou být roztomilí a chovají se přátelsky i k cizím lidem.

Husky

Husky

Dobrmani jsou vážní, vnímaví a odhodlaní. Jejich majitelé se nacházejí spíše na vedoucích pozicích. Lidé žijící s dobrmany jsou organizovaní a v dosahování svých cílů nezapomínají na zdvořilost, ale i přísnost.

Dobrman

Dobrman

Mopsíci jsou často vnímání jako maskoti psí říše. Páníček mopse je veselý a má velkou chuť do života. Stejně jako mops udělá cokoliv za poškrabkání na bříšku, i mopsí pán si rád užívá masáže a pobyt v lázních.

Mops

Mops

Rotvajleři jsou odvážní a i přes svůj vzhled se jedná o velmi citlivá stvoření. Majitel rotvajlera je sebevědomý a oddaný svým přátelům a blízkým. Drží se spíše zpátky, ale dokáží rychle zareagovat, když se jim něco nezdá.

Rotvajler

Rotvajler

Jezevčík je tvrdohlavý a statečný a často se chová, jako kdyby byl neporazitelný, protože tomu sám věří. Když majitel jezevčíka něco chce, nevzdává se. Lidé s jezevčíky rádi zahradničí a stejně jako jejich psi, vyhrabávají různé věci. Jsou panovační a nemají rádi, když není po jejich.

Jezevčík

Jezevčík

Německý ovčák je k cizímu člověku plachý, ale jakmile jej lépe pozná, dokáže zahřát svou upřímnou láskou. Majitelé ovčáků by pro své nejbližší přátele udělali cokoliv, a proto jsou velmi loajálními společníky, oddaně chránící ty, které milují.

Německý ovčák

Německý ovčák

Majitelé těchto pejsků bývají klidnější, introvertní povahy. Chrti si užívají společnost blízké party přátel a raději podnikají věci v menších skupinách. Jsou velmi disciplinovaní, zvědaví a vždy ve střehu. Lidé, kteří mají některého z těchto pejsků, bývají rychlí, hbití a často vynikají ve sportech.

Chrt, whippet, basenji

Chrt, whippet, basenji

Tato plemena jsou neustále ve střehu! Jsou milými a pozornými společníky. Majitelé těchto psů si užívají aktivní život, mají rádi dlouhé procházky a adrenalin, jsou odvážní, inteligentní a dokáží se fantasticky nadchnout pro věc. Stejně jako jejich majitelé, i pointeři, ohaři a setři se začnou velmi brzy nudit, pokud neprožívají nová dobrodružství.

Anglický pointer, výmarský ohař, irský setr

Anglický pointer, výmarský ohař, irský setr

Kokršpanělé jsou sladcí, uctiví a jemní. Majitelé tohoto plemene jsou okouzlující, důvěryhodní a láskyplní. Vedou rušný život, ale dokáží se zastavit a vychutnat si chvilku klidu s rodinou. Mají úzkou skupinku celoživotních přátel, se kterými tráví čas raději, než při poznávání nových lidí.

Kokršpaněl

Kokršpaněl

Boxeři mají díky ohromnému množství energie neustále napilno! A jejich majitelé jsou úplně stejní. Každou volnou chvilku se snaží využít na maximum, mají divoký milostný život a velmi snadno navazují nová přátelství. Máte stres? Pořiďte si tuhle srandovní tlamičku. Hravá povaha boxera vám všechny chmury vyžene z hlavy.

Boxer

Boxer

Majitelé těchto plemen jsou upřímní, zábavní, milující a loajální. Rádi cestují a své mazlíčky na cesty berou s sebou. Tito pejskaři jsou na své malé společníky velice hrdí.

Pudl, čivava a další toy plemena

Pudl, čivava a další toy plemena

Labradoři a zlatí retrívři jsou přátelští a dobromyslní domácí mazlíčci, kteří touží po aktivním životním stylu a bezstarostnosti. Pro majitele těchto plemen je rodina na prvním místě, jsou společenští, čestní a milí.

Labradoři a zlatí retrívři

Labradoři a zlatí retrívři

Teriéři jsou energičtí, zábavní a hraví společníci. Lidé, kteří vlastní teriéry, jsou flexibilní a schopni hlubokého soustředění. Stejně jako tito psi, jsou i majitelé teriérů často divočejší povahy. Nechybí jim ale statečnost, upovídanost a smysl pro humor.

Teriéři

Teriéři

Buldoci jsou odhodlaní, vytrvalí a nevzdávají se snadno. Lidé, kteří vlastní buldoky, jsou zábavní a mohou být vnímáni jako tvrdohlaví. Jsou velmi systematičtí při plnění úkolů. Buldoci jsou milujícími členy rodiny.

Buldoci

Buldoci

A co vy? Můžete souhlasit s tvrzením #JAKYPESTAKOVYPAN? 🙂